بخش آموزش زبان انگلیسی (ESOL) به مدیریت آقای مهندس تحصنی با استفاده از یکی از بهترین سیستمهای آموزشی روز جهان یعنی سری کتابهای English Results از انتشارات دانشگاه آکسفرد، یکی از منسجم ترین دوره های آموزش زبان را برای بزرگسالان ارائه می کند.

مدرسین Language Academy در کنار تسلط مثال زدنی بر جنبه های مختلف زبان مانند نوشتار و گفتار، افرادی کاملاً حرفه ای، آموزش دیده و آگاه به فنون ترغیب زبان آموزان به یادگیری و شرکت در فعالیتهای کلاسی هستند.

 

بخش IELTS آکادمی زیر نظر آقای دکتر مهدویان فعالیت می کند.

کادر این بخش از مدرسین دوره دیده (Certified) و دارای نمرات 8.5 و 9 آزمون اصلی تشکیل شده که تنها در این مؤسسه به فعالیت می پردازند.

در نتیجه، یکی از موفق ترین سیستمهای آمادگی IELTS در ایران در Language Academy توسط آفایان دکتر مهدویان، دکتر شهریاری و مهندس تحصنی برگزار می شود.

 

درباره Language Academy

Language Academy یا LA از گروهی از محققین ، مدرسین و مدیران برجسته آموزشی تشکیل شده است. این آکادمی تحت نظارت آموزشی آقایان دکتر رضا مهدویان، دکتر حسام الدین شهریاری و مهندس ابراهیم تحصّنی ، دوره های گسترده آموزش زبان انگلیسی، آمادگی برای آزمون IELTS و تربیت مدرس زبان را ارائه می کند.

در طراحی محیط آکادمی، نیازها و روحیات آموزشی بزرگسالان در نظر گرفته شده و حاصل کار، آرامش و تمرکز بر یادگیری روزافزون است. ناظرین آکادمی برخلاف رویه معمول، با بررسی سوابق و شایستگی های منحصر به فرد هر یک از اعضای کادر آموزشی و مطالعه کیفیت کار و میزان رضایت زبان آموزان از هر یک، آنها را به عضویت در آکادمی دعوت می نمایند. در نتیجه، آکادمی زبان به یکی از منسجم ترین و باکیفیت ترین گروه های آموزش زبان در کشور مبدل گشته است که در آن، کیفیت منحصر به یک یا چند ترم نیست، بلکه زبان آموزان به طور پیوسطه با مدرسین طراز اول در کلاسها روبرو می گردند.

مأموریت این گروه، ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و دوره های آمادگی برای آزمونهای بین المللی با بالاترین کیفیت ممکن و با بهره گیری از گروهی از بهترین مدرسین و متخصصین در امر آموزش بر اساس تجارب موفق گذشته است.

تیم راهبری